Son dakika: Trabzonspor’da mutlu son! Nwakaeme’nin menajeri açıkladı: İmza atmaya hazırız

Trabzonspor formasıyla uzun yıllardır sergilediği etkili performansla elde edilen şampiyonlukta en önemli etkenlerden biri olan Anthony Nwakaeme’nin sezon sonunda bitecek olan sözleşmesi, bir türlü uzatılamamıştı. Yeni kontrat için Trabzonspor’la seneliği 1,5 milyon Euro’dan 3 yıllık anlaşmaya varan ancak 1,5 milyon Euro’luk imza parasını peşin olarak isteyen 33 yaşındaki futbolcu, bu durumdan dolayı imzayı atmamıştı. Uzun süren pazarlıkların ardından deneyimli hücum oyuncusu, imza parasını nakit olarak değil taksitli ödemek isteyen kulübün teklifini kabul etti.

Fenerbahçe iddiaları vardı

Trabzonspor ile görüşmesi uzayan Nwakaeme için Fenerbahçe’nin devreye girdiği iddia edilmiş ve yıldız futbolcunun Kadıköy yolcusu olabileceği belirtilmişti ancak bu durum gerçekleşmedi.

‘Nwakaeme, ödemeyi nakit istiyordu’

Konuyla ilgili olarak Fanatik’e açıklamalarda bulunan Anthony Nwakaeme’nin menajeri Deniz Türker, “Nwakaeme için Trabzonspor’la maaş ve yıl konusunda anlaşmıştık. Sadece imza parası konusunda farklı düşünceler vardı. Nwakaeme, imza parasını nakit istiyordu. Kulüp ise taksitle ödemeye sıcak bakıyordu. An itibarıyla oyuncum, Trabzonspor’un taksitli ödeme talebini de kabul etti. Trabzonspor Yönetimi, istediği zaman kulübe gider yeni sözleşme için imzaları atarız. Biz hazırız” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.