Sertab Erener konserine polisle telif baskını

Güncelleme Tarihi: Ağustos 09, 2022 09:37

Sarıyer’deki Turkcell Vadi’de; Vadistanbul, SM Production ve Atlantis Yapım işbirliğiyle hayranlarıyla buluşan sanatçının konserine polis ekipleri baskın yaptı.

Konsere sivil polisler eşliğinde gelen Türkiye Musiki Eseri Sahipleri Meslek Birliği (MESAM) ve Musiki Eseri Sahipleri Grubu Meslek Birliği (MSG) avukatı Neva Umay Balıkcıoğlu ile gözlemci, konser organizatörüyle birlikte tespit yaptı.

Sertab Erener konserine polisle telif baskını

Umuma açık alanlarda müzik kullanımı için yasal olarak alınması gereken izni almadan ve meslek birlikleriyle herhangi bir lisans sözleşmesi yapmadan canlı konser etkinliği düzenlediği gerekçesiyle yapılan baskın sonrası Sertab Erener sahneye çıkarak hayranlarıyla buluştu.

Sertab Erener konserine polisle telif baskını

SAHNEDE ŞANIŞER’İ AĞIRLADI

İlk iki şarkıdan sonra dinleyicilerine “Merhaba İstanbul” diyen Erener sözlerini, “15 gün önce, köşe bucak kaçtığım COVID-19’a yakalandım. Ve yeni yeni toparlanıyorum. Ama sizden gelen enerjiyle bugün ve bundan sonra çok daha iyi olacağım. Sizler de kendinizi koruyun” şeklinde sürdürdü.

Gözden Kaçmasın

Telif için polisle konser basılır mı#SERTAP ERENER#KONSERTelif için polisle konser basılır mıHürriyet LogoHürriyet.com.tr

Sohbetin ardından 27 yıllık kariyerinin en sevilen şarkılarını arka arkaya seslendiren sanatçı, konserin ikinci yarısında rap’çi Şanışer’i sahnesine davet ederek, unutulmaz bir düete imza attı.

Gözden Kaçmasın

Madenden Bülent Ersoya ham altın hediyeMadenden Bülent Ersoy’a ham altın hediye!#BÜLENT ERSOY#HAM ALTINNihat Doğan hayranıyla evlendiNihat Doğan hayranıyla evlendi#NİHAT DOĞAN#ARZU DOĞAN

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.