Norm Ender’in sözleri ortalığı karıştırdı… Demet Akalın: Okan’ı zor tuttuk!

Güncelleme Tarihi: Ağustos 10, 2022 07:31

ŞAMPANYA POLEMİĞİ

Demet Akalın önceki akşam Demirören Medya Grubu medya sponsorluğunda, Poll Production by Polat Yağcı organizasyonuyla gerçekleşen Paraf Kuruçeşme Açıkhava Konserleri kapsamında sahneye çıktı. Konser öncesi soruları yanıtlayan ünlü şarkıcı, ünlü rap’çi Norm Ender’le yaşadığı polemikle ilgili de konuştu.

LİNÇ KÜLTÜRÜNDEN VAZGEÇİN

Sahne aldığı mekânda beğenmediği şampanyayı garsonun başından aşağı döktüğü için kendisine “Bunu ancak çaptan düşmüş bir popçu yapar” diyen Norm Ender’in Okan Kurt’u kızdırdığını belirten Akalın sözlerini şöyle sürdürdü: “Okan’ı zor tuttuk, çok sinirlendi. Bu tarz konuşamaz. Kimseyle sorunumuz yok. Linç kültüründen vazgeçmek lazım.”

Gözden Kaçmasın

Migrenim tuttu 50 iğne oldumMigrenim tuttu 50 iğne oldum!#DEMET AKALIN#SERAY SEVERŞov mu görgüsüzlük müŞov mu görgüsüzlük mü#DEMET AKALIN#GARSONO gece neler yaşandıO gece neler yaşandı?#DEMET AKALIN#ŞAMPANYA

HATASININ BEDELİNİ ÖDEDİ

Demet Akalın’ı konserde yalnız bırakmayan Sinan Akçıl da Norm Ender’in sözlerine yanıt verdi: “Demet Akalın’a ‘çapsız popçu’ diyorsa, o da magazinle gündeme gelmek için bu hareketleri yapmayacak. Bu hareketler de çok çaplı hareketler değil. Demet bir hata yapmıştır, bunun bedelini de gözyaşlarıyla ödemiştir.”

Norm Enderin sözleri ortalığı karıştırdı... Demet Akalın: Okanı zor tuttuk

Demet Akalın, yakın dostu Sinan Akçıl’ı sahnesinde misafir etti. İkili, “Ders Olsun” şarkısında birlikte düet yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.