Hiç ziyaretçisi olmadığı için ağlarken bulunan kadına Anneler Günü’nde ziyaretçi akını

Çınarlı Mahallesi 61013 Sokak’ta dün saat 09.00 sıralarında, duvarları sarmaşıklarla, bahçesi ise ağaçlarla kaplı bir evden ağlama sesi duyan mahalleli polise haber verdi. Polis ekipleri kapıyı çaldı ancak açan olmadı. Bir süre sonra kapıyı gözyaşları içerisinde açan Dürdane Gültepe, polis ekiplerini görünce duygulandığını söyledi. Gültepe, “Yıllar önce annem, babam öldü. Hiç evlenmedim, çocuğum da yok. Kimse gelip gitmez. Biraz önce de yalnızlık nedeniyle duygulanıp ağlamıştım.

Bir sorun yok. Adana’nın her mahallesinde akrabamız var ama kimse gelip gitmez. Şu evin dili olsa da bu evde yiyip, içip, yatanları konuşsa. Kimse yok şimdi.

Biraz önce de yalnızlık nedeniyle duygulanıp ağlamıştım, yanlış anlaşılmış. Buralar gürültülü olduğu için sizin seslendiğinizi fark etmedim” diye konuştu.

Hiç ziyaretçisi olmadığı için ağlarken bulunan kadına Anneler Gününde ziyaretçi akını

ELLERİNDE ÇİÇEKLERLE EVİNE GİTTİLER

Demirören Haber Ajansı’nın haberi üzerine Dürdane Gültepe’nin durumu, sosyal medyada yankı buldu. Gültepe’nin yalnızlığıyla ilgili paylaşımlar yapan sosyal medya kullanıcıları, sabah erken saatlerden itibaren kendisini ziyaret etmeye başladı. Çok sayıda kişi ellerinde çiçeklerle Gültepe’nin evine gidip elini öptü, Anneler Günü’nü kutladı.

Hiç ziyaretçisi olmadığı için ağlarken bulunan kadına Anneler Gününde ziyaretçi akınıANNESİZ BABASIZ OLDUĞUM İÇİN HEP AĞLARDIM

Bu defa mutluluktan gözyaşı döken Gültepe, “Dünden beri sağ olsunlar geliyorlar. Halimi hatrımı sordular, sohbet ettik.

Çok mutlu oldum. Her bayramda her Anneler Günü’nde annesiz-babasız olduğum için hep ağlardım, mahsun geçerdi.

Hiç ziyaretçisi olmadığı için ağlarken bulunan kadına Anneler Gününde ziyaretçi akını
Bugün de yanıma insanlar gelince duygusallaştım, ağladım da. Çok teşekkür ediyorum herkese” dedi.Hiç ziyaretçisi olmadığı için ağlarken bulunan kadına Anneler Gününde ziyaretçi akını

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.