Hentbolda milli takım seviyesinde yeni anlaşma

Türkiye Hentbol Federasyonu Milli Takımları’nın resmi ulaşım sponsoru uzun yıllardır Türk sporu ve sporcusunun yanında olan Mercedes-Benz Türk oldu.

Söz konusu sponsorluk anlaşması kapsamında 11 Mayıs 2022 tarihinde düzenlenen imza töreninde Türkiye Hentbol Federasyonu Başkanı Uğur Kılıç ve milli takım oyuncularla birlikte Mercedes-Benz Türk İcra Kurulu Başkanı Süer Sülün yer aldı.

Türkiye Hentbol Federasyonu Başkanı Uğur Kılıç, törende yaptığı konuşmada şunları söyledi:

“Uzun yıllardır sporun farklı branşlarına destek veren Mercedes-Benz Türk ailesinin, Türk hentboluna da destek vermesinden büyük bir mutluluk duyuyoruz. Yönetim olarak, Türk hentbolunu Avrupa ve dünyada zirveye taşımak hedefiyle göreve geldik. Geçtiğimiz günlerde açıkladığımız yeni sponsorluklarımızın yanında bugün duyurduğumuz ulaşım sponsorluğu anlaşmasıyla bu yolda sağlam adımlarla ilerliyor ve güç kazanıyoruz. Türkiye’nin önde gelen firmalarından biri olan Mercedes-Benz Türk ile iş birliğimizin uzun yıllar boyunca büyüyerek devam edeceğine inanıyorum. Kadın ve Erkek Milli Takımlarımıza sunulan bu çok değerli katkıdan ötürü Mercedes-Benz Türk ailesine ve kendisi de bir hentbolcu olan Mercedes-Benz Türk İcra Kurulu Başkanı Süer Sülün’e teşekkür ediyorum. Bu sponsorluk anlaşmasının hentbolumuz için hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.