Fahriye Evcen ve Burak Özçivit kavga mı etti? Açıklama geldi!

Güncelleme Tarihi: Ağustos 10, 2022 15:19

Geçtiğimiz günlerde Bodrum’da ailesi ile tatil yapan oyuncu Fahriye Evcen, oğlu Karan ile koronovirüse yakalanmıştı. Evcen toparlanırken oğlu için dua istemişti. Kötü bir süreçten geçen Fahriye Evcen-Burak Özçivit çiftinin son dönemde arasının açık olduğu iddia edildi.

İddiaya göre, 2017 yılında nikah masasına oturan Fahriye Evcen ve Burak Özçivit’in evliliğinde fikir ayrılıkları baş gösterdi. Eşi ve kayınvalidesiyle tartışan Evcen ipleri kopardı, evi terk etti!

JET AÇIKLAMA

Çıkan haberlerin ardından çiften açıklama geldi. Sosyal medya hesaplarından aşk pozu paylaşan ikili, “Artık saçmalamayın, bizi rahat bırakın.” diyerek kavga haberlerini yalanladı.

Fahriye Evcen ve Burak Özçivit kavga mı etti Açıklama geldi

İKİNCİ BEBEK YOLDA

2017 yılında muhteşem bir düğünle nikah masasına oturan mutlu çift oğulları Karan’ın doğumuyla evliliklerini taçlandırmıştı. Geçtiğimiz haftalarda ikinci kez hamile olduğunu açıklayan Evcen, “Biz de yeni öğrendik. İnanılmaz heyecanlıyız. Çok sevindik. O kadar yeni ki Karan’a bile söyleme fırsatımız olmadı.’ demişti.

Gözden Kaçmasın

Burak Özçivit ile Fahriye Evcenin Bodrum tatiliBurak Özçivit ile Fahriye Evcen’in Bodrum tatili#FAHRİYE EVCEN#DOĞA RUTKAY3 villa ünlü oyuncunun olacak İnşaatı teftiş etti...3 villa ünlü oyuncunun olacak! İnşaatı teftiş etti…#BURAK ÖZÇİVİT#AVNİ YILDIRIM

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.