Emre Karayel’in babalık mutluluğu

 Kısa süre önce eşi Gizem Karayel’le oğulları Can Öcal’ı kucağına alan oyuncu, baba olmanın çok güzel bir duygu olduğunu belirtti: “Babalık, anlatılmaz bir duygu, ancak yaşanır. Bunun mutluluğunu tarif edemem.” “Bir İstanbul Masalı” ve “Kurtlar Vadisi” dizilerinde peş peşe rol alan Karayel, o dönemi şöyle anlattı:

“O dönem neredeyse hayat duruyordu Türkiye’de. Bu diziler çok ciddi reytingler alıyordu ve İstanbul’a taşındıktan sonra İstiklal Caddesi’nde yürürken, sürekli kafalar dönmeye başlıyordu. Alışık olmadığım şeylerdi. Ama sonra alışıp, mesleğimizin bir parçası olduğunu öğrenince, işin güzel tarafı da bu oldu. Bu işin bize en büyük getirisi aslında maddi değil manevi. Elbette para kazanıyoruz. Ama o sevgisizlikten de çok korkuyoruz. Bizi motive eden dinamik ise sevenlerimiz.”

Gözden Kaçmasın

Mehmet Ali Erbil neden bu hale geldiMehmet Ali Erbil neden bu hale geldi?#MEHMET ALİ ERBİL#MELİKE ÖCALANUzaklaştırma kararı aldırıp hapsini istediUzaklaştırma kararı aldırıp hapsini istedi#ÜMİT ASLAN#CEREN HİNDİSTAN50 bin TLye kiralamıştı... Kıyafetlere iki oda50 bin TL’ye kiralamıştı… Kıyafetlere iki oda!#HADİSE#MEHMET DİNÇERLER

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.