Elif Buse Doğan: Erkekte kas takıntım yok göbekli olabilir

Güncelleme Tarihi: Ağustos 14, 2022 16:05

Serkan Çağrı ile birlikte sundukları ‘Nefesten Sese’ programında seslendirdiği anonim türkü ‘Samsak Döveci’ ile yıldızı parlayan Elif Buse Doğan, Armağan Çağlayan’ın konuğu oldu.

Ünlü şarkıcı, YouTube’da yayınlanan ‘Normalleştiremediklerimizden misiniz’ adlı seride birbirinden ilginç sorulara yanıt verdi. Doğan, “Duşta şarkı söylemek normal midir” sorusunu şöyle yanıtladı:

“Normaldir. Ben sürekli söylüyorum. Ama herkesin de genelde söylediğini düşünüyorum çünkü en rahat olduğumuz yer, duş. Ben yolda yürürken de otururken de şarkı söylerim. Ev temizlerken de çok söylerim. Çıkamadığım seslere çıkarım.”

Elif Buse Doğan: Erkekte kas takıntım yok göbekli olabilir

HİJYEN ÖNEMLİ, TIRNAKLARI TEMİZ OLSUN

Ünlü şarkıcı, “Kadınların kaslı erkek takıntısı normal midir” sorusuna da şu yanıtı verdi: “Değildir. Benim takıntım olmadığı için anlamıyorum. Erkekte bakacağım şey kas değildir. Olsa da olur olmasa da olur. Göbekli de olabilir, olmayabilir de. Önce iyi bir insan mı diye bakarım. Hijyen önemli, tırnağın içinde pislik olmasın mesela.”

Elif Buse Doğan, “Sanaldan tanıştığınız biriyle ilişkiye başlamak normal midir” sorusunu da yanıtladı: “Değildir. Geçen bir çekim için tren garının oraya gittik. Bir abi orada elinde çiçekle bekledi saatlerce. Büyük ihtimal sosyal medyadan tanıştı ve gelmedi mesela.”

Gözden Kaçmasın

Ünlü oyuncu yeni imajıyla şaşırttıÜnlü oyuncu yeni imajıyla şaşırttı!#SANEM ÇELİK#ÜNLÜLER GENÇLİKKeşke formülü kendisi de uygulasaKeşke formülü kendisi de uygulasa!#ÖZCAN DENİZ#HÜLYA AVŞAR

Türküden sonra konserlerimiz arttı

Elif Buse Doğan’ın uzun süredir birlikte program yaptığı müzisyen Serkan Çağrı’yla arası ‘Samsak Döveci’ nedeniyle açılmıştı. Kütahya Tavşanlı yöresine ait anonim türkü, yıllar sonra Çağrı’nın klarnet çalıp, Doğan’ın yorumlamasıyla yeniden popüler olmuş ve kısa sürede dinlenme rekorları kırmıştı. Ancak Doğan türküyü tek başına okuyup ‘tekli’ olarak çıkarınca Serkan Çağrı’nın hedefi olmuştu. Yaşadıkları polemikten sonra Serkan Çağrı ile olan dostluğunu bitiren Elif Buse Doğan, türküyle birlikte konser sayısının arttığını söyledi: “İki katına çıktı konserlerimiz, Türkiye’nin her yerindeyiz.”

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.